Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση της ομάδας μας με τον Φωστήρα στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣΑ. Πλήρη ενημέρωση και video και μέσα από το facebook page της ομάδας μας!

• Παρά το άσκημο αποτέλεσμα, οι οπαδοί της ομάδας μας χειροκροτούν τους παίκτες της ομάδας μας. Μόνο Χαϊδάρι και στις χαρές και στις λύπες
  • 89΄Αλλαγή για τον Φωστήρα με τον Ηλιάδη να αφήνει την θέση του στον Αλεξίου
  • 85′ Αλλαγή για τον Φωστήρα με τον Καλλιμούκο να περνάει στην θέση του Ασημάκη
  • 79′ Αλλαγή για τον Φωστήρα με τον Μαρίνο να αφήνει την θέση του στον Τασιούδη
  • 76′ Αλλαγή για την ομάδα μας με τον Κοπανά να παίρνει την θέση του Μουρεζίνη
  • 76′ Αλλαγή για τον Φωστήρα με τον Σιμώζη να αφήνει την θέση του στον Νάστο
  • Α.Ο. Χαϊδαρίου – Φωστήρας 0-3. Με κοντινή προβολή του Ηλιάδη στο 70ο λεπτό
  • 73′: Αλλαγή για την ομάδα μας με τον Καρίμαλη να παίρνει την θέση του Ανταλή
  • 69′: Κίτρινη κάρτα στον Μηλιώνη για ανατροπή στον Σιμώζη
  • Πολύ σκληρό το ματς στο δεύτερο ημίχρονο.
  • Η ομάδα μας προσπαθεί να πετύχει το γκολ που θα την βάλει και πάλι στο παιχνίδι
  • 64′: Ανατροπή του Μουρεζίνη μέσα στην περιοχή με τον διαιτητή να δείχνει να συνεχιστεί το παιχνίδι
  • 63′: Σουτ του Παληγεώργου με την μπάλα να περνάει ψηλά άουτ
  • 58΄: Αλλαγή για την ομάδα μας με τον Παππά να περνάει στην θέση του Καμπεράι
  • 51΄: Κίτρινη κάρτα στον Παληγεώργο για μια διεκδίκηση! Τουλάχιστον υπερβολική!
  • 49΄: Καλή στιγμή για τον Φωστήρα με τον Κλουβάτο να διώχνει προ κενής εστία και να κρατάει το 0-2
  • 48΄: Κίτρινη κάρτα στο Μπένα για σκληρό μαρκάρισμα στον Κοτσολάκο
  • Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο
  • Αλλαγή για την ομάδα μας στην θέση του Πλουμάτου να περνάει ο Κοτσολάκος
  • Όλα έτοιμα για την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου. Μπορούμε!!!!

• Πολύ άδικο το αποτέλεσμα του ημιχρόνου για την ομάδα μας με τον Φωστήρα να μην έχει ευκαιρία και να πετυχαίνει δύο γκολ. Αντίθετα η ομάδα μας είχε τουλάχιστον δύο κλασικές ευκαιρίες για να σκοράρει
  • Τέλος ημιχρόνου: Α.Ο ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – Φωστήρας 0-2
  • Α.Ο. Χαϊδαρίου – Φωστήρας 0-2. Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Πίσσας πιάνει την κεφαλιά και κάνει το 0-2.
  • 45′: Άλλη μια τεράστια ευκαιρία για την ομάδα μας, με τον Πλουμάτο να κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Μουρεζίνης να κάνει το κοντρόλ και να σουτάρει με την μπάλα να περνάει ελάχιστα έξω
  • Είναι πολύ άδικο το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα για την ομάδα μας
  • 35′: Κίτρινη κάρτα στον Γούλα για μαρκάρισμα στον Μουρεζίνη
  • Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ 0-1 Γκολ για τον Φωστήρα. Κόντρα στην ροή του ματς ο Φωστήρας ανοίγει το σκορ στο 29ο λεπτό με σουτ του Ηλιάδη έξω από την περιοχή. Η φάση ξεκίνησε με ανάποδο πλάγιο, που έδωσε ο διαιτητής της αναμέτρησης.
  • Η ομάδα μας έχει ανέβει και έχει δύο καλές στιγμές.
  • 25΄: Σπουδαία ευκαιρία για την ομάδα μας με τον Τσαγκάρη να βρίσκεται σε θέση τετ-α-τετ, όμως το σουτ του να αποκρούεται από τον τερματοφύλακα. Κλασική ευκαιρία!!
  • 20′: Πρώτη πολύ μεγάλη ευκαιρία για την ομάδα μας, με τον Μίχο να κάνει βολέ, με τους αμυντικούς του Φωστήρα να μην μπορεί να διώξουν, όμως η κεφαλιά του Τσαγκάρη να φεύγει ελάχιστα έξω.
  • 15′: Εντυπωσιακή επέμβαση του Μίχου σε σουτ έξω από την περιοχή. Το σουτ ήταν του Μαρίνου
  • Και δεύτερο συνεχόμενο.
  • 11΄: Πρώτο κόρνερ για την ομάδα μας
  • Πλέον είναι σχεδόν γεμάτες οι εξέδρες του “Τάκης Χαραλαμπίδης”
  • Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα 8 λεπτά, με την ομάδα μας να προσπαθεί να κρατήσει την μπάλα
  • Έναρξη του αγώνα
  • Με πολύ κόσμο το γήπεδο, πολύ ωραία ατμόσφαιρα και από τους οπαδούς των δύο ομάδων
  • Η ομάδα μας παρατάσσεται για τρίτο συνεχόμενο ματς με τους ίδιους έντεκα.

• Σε περίπου 10 λεπτά ξεκινά ο αγώνας!
  • Ο πρόεδρος της ομάδας μας κ. Παπαϊωάννου, έδωσε την κάρτα διαρκείας της ομάδας στον κ. Δήμαρχο
  • Παρόν στο γήπεδο και ο Δήμαρχος της πόλης μας κ. Μιχάλης Σελέκος
  • Στον πάγκο της ομάδας μας είναι: Παππάς, Γαλάνης, Καρίμαλης, Τσαντές, Κοτσολάκος, Κοπανάς, Θεοδώρου
  • Για τον Φωστήρα: Παπαδόπουλος, Κωνσταντινίδης, Ρεμούνδος, Μπένα, Γούλας, Πανάκης, Ηλιάδης, Πίσσας, Σιμώσης(76′ Νάστος), Μαρίνου (79′ Τασιούδης), Ασημάκης (85΄Καλλιμούκος)
  • Για την ομάδα μας: Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Νίκος Παπαρούνης) Μίχος, Πλουμάτος (46′ Κοτσολάκος), Ανταλής (73′ Καρίμαλης), Μηλιώνης, Κλουβάτος, Καμπεράι (58′ Παππάς), Τσαγκάρης, Χριστούλης, Παληγεώργος, Μουρεζίνης(76′ Κοπανάς), Τσιρκινίδης
  • Οι συνθέσεις των δύο ομάδων

• Σε πολύ λίγο θα έχουμε και τις συνθέσεις των δύο ομάδων
  • Οι δύο ομάδες έχουν βγει για την προθέρμανση τους
  • Η διοίκηση της ομάδας μας έχει φροντίσει για την άρτια διεξαγωγή του αγώνα, με την παρουσία αστυνομικής δύναμης, αλλά και με οριοθέτηση του χώρου που θα κάτσουν οι οπαδοί της φιλοξενούμενης ομάδας